محصولات نانو تكنولوژي
صفحه اول  |  دستبند مغناطیسی  |  نانو تکنولوژی  |  مجوز  |  محصولات اصل و تقلبی  |  تماس با ما  | 

تعداد دسته ها : ۱۱
تعداد محصولات :
۹۷


 
محصولات نانو تكنولوژي

نانو چيست؟

انقلاب جهاني سوم صنعتي تشكيل شده از سه بخش : نانو تكنولوژي ،بيو تكنولوژي و فناوري اطلاع رساني است.

ناتو تكنولوژي روش جديدي در هزاره سوم است كه بوسيله ي آن ميتوان اجسام مورد نياز را چند ميليارديم كوچك تر از اندازه طبيعي آن  جسم كرد، يعني يك نانومتر يك ميليارديم متر يا حدودا به طول 10 اتم هيدروژن است ؛ كه مفهوم آن اين است نانو تكنولوژي اشياء يك  تا 100 نانو متر را در بر ميگيرد.

اما يافتن خواص جديد در مقياس نانو گام نخست است ؛ گام بعدي استفاده از اين دانش براي بهتر و باكيفيت تر و دوام بيشتر در توليد مصارف نوري، مغناطيسي، حرارتي ،الكتريكي و.. ميباشد.

در دراز مدت نانو تكنولوژي به نوآوري هاي بزرگتري در حافظه كامپيوتر، مصارف پزشكي ، روشهاي توليد انرژي ،مواد غذايي و.. خواهد انجاميد.http://www.shapf.com/image/original_product/9_1421679590_amega.jpg

 

 

 
انرژی نقطه صفر چیست ؟
بدن انسان از ذرات ریزی به نام سلول تشکیل شده است و سلول ها از مولکول و ملکول ها از اتم ها و اتم از پروتون ,الکترون و نترون تشکیل شده اند و کوچک از آن ذرات ریز اتم و اما در راس تمام این ها انرژی وجود دارد که باعث پیوستگی در ساختار یک اتم میشود این انرژی به هیچ منبع تغذیه ای وابسته نیست و بصورت بلقوه در کائنات وجود دارد که به آن انرژی نقطه ی صفر می گویند.


مثال ساده: یک لیوان آب را تجسم نمایید که یک پرتو نور از داخل آن عبور می کند ، در هنگام وارد شدن ، نور درصدی از سرعت خود را از دست می دهد و وقتی از سمت دیگر لیوان خارج می شود دوباره به سرعت اولیه خود می رسد . نور در این جدا شدن از آب برای رسیدن به سرعت اولیه ، نیروی لازم را از محیط و فضای اطراف می گیرد . بنابراین نیرویی وجود دارد که این انرژی را به نور می دهد که اسم این نیرو انرژی نقطه صفر Zero Point Energy می باشد.

 

تکنولوژی آمایزد فیوژنچیست؟AmizedFusion Technology

 اين فناوري در طول بازه زماني 25 سال تحقيق به کمک دانشمندان فیزک و میکانیک کوانتوم و فیزیک هسته ای ايجاد و توسعه يافته و در انحصار كمپاني آمگا گلوبال به اختراع و ثبت رسیده است.

در بین اجسام سنگ هایی هستند که خاصیت جذب انرژی را دارند یعنی عناصر تک اتمی مانند:الماس , یاقوت و غیره فناوری امایزد فیوژن با یک همجوشی محرمانه 14 عنصر تک اتمی را با یکدیگر آمیزش کرده و یک عنصر خاص با قدرت 100 برابر بیشتر بوجود آورده که باعث میشود شما با قیمت ناچیز از مزیت سلامتی سنگ های گران قیمت استفاده نمایید..

 

به زبان ساده تکنولوژی آمایزد فیوژن انرژی نقطه ی صفر را به بدن منتقل میکند وباعث افزایش گردش جریان انرژی در بدن شده و یک نظم ساختاری صحیح در بدن انسان ایجاد میشود .

 

 

۴ ss

 

 

هاله انرژی چیست ؟

نیرویی است که به موجودات و اشیاء مربوط می شود . هاله میدانی از انرژی است که اطراف بدن تمامی موجودات زنده ، جامدات ، نباتات و حیوانات را پوشانده است . یک آهن ربا را در نظر بگیرید ، در اطراف قطبین آن میدان های مغناطیسی وجود دارد . از مرکز آن خطوطی از نیرو بیرون می آید که بین دو قطب مغناطیسی کشیده شده است .در ارگانیسم بدن انسان نیز چنین نیروهایی وجود دارد .

با تکنولوژی امروزه بشر می تواند هاله را مشاهده کند . در حقیقت ارائه مدارک علمی جای شکی در این زمینه باقی نگذاشته است .

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D8%A7%D9%84%D9%87_%28%D8%B9%D9%84%D9%85_%D9%85%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%A7%29

 شرکت آمگا گلوبال AMEGA GLOBAL : با بیش از بیست و پنج سال سابقه فروش ؛ ثبت شده درشهر دلاور آمریکاست و دارای 17 دفتر نمايندگي در کشورهای مختلف دنیا از جمله: آمریکا، بریتانیا، استرلیا ،کانادا، آفریقا،هند ،هنگ گنگ ،مالزی و ... ؛ صادر کننده به صد و پنجاه و یک کشور جهان در کشورهای فوق با شعار سلامتی ،ثروت، شادکامی آماده ارايه بهترین محصولات و خدمات به شمامشتریان عزیز میباشد.

AMPendan گردنبند ام پندنت :

فن آوري آميزد Amized كه در محصول Ampendant ام پندنت  به كار رفته در انحصار كمپاني آمگا گلوبال قرار دارد و از گروهي از دانشمندان پزشكان و فيزيك و شيمي دانها در توليد اين محصول استفاده شده و مخترع آن آقاي دکتر لاینز  (dr.ian lyons ) داراي پروفسرای فیزیک کوانتوم ، جراح  و مهندس شیمی در کشور آلمان مي باشد

 dsgf

اين فن آوري در طول بازه زماني 25 سال تحقيق و به كارگيري فيزيك و ميكانيك كوانتوم ايجاد و توسعه يافته است.

در محصول ام پندنت از مواد معدني استفاده شده كه قوي ترين تبديل كنندهاي انرژي هستند كه اثرات شگفت انگيز را روي بدن انسان ميگذارد منجمله :پاكسازي، تقويت،ذخيره سازي،تمركز،انتقال ،تبديل،جذب،حمايت و نگهداري انرژي فوق العاده ميباشد.

از آنجايي كه بدن ما حدود 70 تا 90 درصد از آب تشكيل شده ؛ ام پندنت هيدرات بدن را حدود 5/23 درصد و همچنين اكسيژن خون را حدود 6/9 درصد افزايش ميدهد و ميتواند كيفيت تغذيه اي غذا را بهبود ببخشد و زمان حيات سلول ها و اندام ودر نهايت بدن را افزايش دهد. 

این محصول از 14 نوع کریستال معدنی که در سطح مولکولی به هم متصل شده است اختراع شده و یک فرکانس با ارتعاش 127مگا سیکل (سيكل واحد اندازه گيري فركانس ميباشد) یا ریتم بتا ساطع می کند که این انرژی را؛ انرژی اسکالر نيز مينامند. كه باعث تميز و تصفيه و در نهايت انرژي زايي سلولها ميشود.

انرژی اسکالر به طور طبیعی از زمین  ساطع می شود اما جمعیت و تکنولوژی های دیگری ساخته  شده توسط بشرموانعی برای آن است. بدن ما یک  باتری کوچک است که  70 تا 90 میلی ولت را هنگام  سلامتی پمپاژ می کند. سلولهای ضعیف ویا سرطانی 15 تا20 میلی ولت دارند، بنابراين ممکن است  انرژی اسکالر ازفعال شدن سلولهای  سرطانی جلوگیری  نماید .

 dfg

 

تاثيرات محصول به صورت جزء در بدن :

 

1-آب كه حلال اوليه براي ويتامين ها و مواد معدني است رادر تمام  قسمتهاي بدن جابجا ميكند

2-سطح اكسيژن خون را افزايش ميدهد

3-تقويت و شارژ دستگاه تناسلي و غريزه جنسي و بيماري هاي مربوط به آن

4- كمك به دفع مواد زايد معدني در سلولها ، كبدو كليه همچنين سوخت وساز بهتر در سيستم گوارشي

 5- در درمان بيماري هاي عصبي مانند بد يا كم خوابي ، استرس ، نگراني ، افسردگي ،تشنج و.. بسيار موثر است

6-براي بيماريهاي غير ويروسي مانند: ميگرن، ديابت ، ام اس ، آسم ،بيماري هاي مربوط به مخچه و تعادل و... 100% ميفيد و تاثير گذار

7- جلوگيري از روند پيري و ترميم چين و چروك بر روي پوست

8-استحكام و قابليت مفاصل رابالا ميبرد

9-براي عملكرد صحيح دستگاه تنفسي بسيار مفيد است.

10- با تاثير مستقيم بر روي سلولهاي سفيد بدن كه وظيفه ي محافظت از بدن رادارند باعث بالابردن كارايي سيستم دفاعي بدن ميشود.

11- به بهبود خارق العاده التهابات کمک می­کند و دردها را تسکين می­دهد

و يكي از مهمترين خصوصيات

از بدن شما را در برابر تمامی فرکانسهای الکترومغناطیسی مضر و مزاحم (ماکروویو،پارازيت هاي ماهواره، موبایل، اشعه X، اشعه گاما و ...) محافظت ميكند.

 

درون هر چیزی که ما می خوریم درصدی از آب وجود دارد در نتیجه آب نقشه مهمی را در زندگی ما ایفا می کند .

     
٪
75از بدن ما آب است !
     90٪ از مغز انسان ازآب تشکیل شده است.
     92٪ از خون ما آب است.
     22% از استخوان ما آب است

شکل بلوری آبی که مصرف می کنیم بهم ریخته است و سطح انرژی مولکولهای آن بسیار پایین یا خنثی است, هر ماده غذایی که می خواهید مصرف کنید ابتدا باید در بدنتان هیدراته شود یعنی مولکولهای آب و مواد غذایی اش جدا شود تا مواد زائد آن بهتر دفع شود.

وقتی این پیوند بهم ریخته و چسبیده است این عمل بدرستی انجام نمیشود و باعث بروز بیماری های مختلفی در بدن انسان در بلند مدت مانند : نفخ, زخم معده, تـُرش کردن,یبوست, گاز معده, سنگ صفرا و کلیه,اسهال,ورم معده و... می شود.amgizer

 

  اما بعد ازانرژی زا شدن مایعات  با استفاده از تکنولوژی آمایزد فیوژن حالت ساختار بلوری آب مانند آبهای معدنی خوشه ای و منظم میشود (مطابق شکل) و عمل هیدراته شدن بدرستی در بدن انجام می گیرد.

-        

جنس این محصولات ازتيتانيوم ازنوع گريد 2 است. این نوع گريد به علت فشرده شدن مولکول ها ، اکسیژن کمتری در بین مولکول های قرار گرفته از این رو هيج فعل و انفعالات شميايي در آن صورت نميگيرد و میزان آلرژی و حساسیت این دستبند به 0% رسيده است. از این نوع گريد برای تهیه پنس ها و تیغ های جراحی در اتاق عمل و دندان پزشكي ها استفاده میکنند.(چون بيماران از تمامي اقشار جامعه هستند از اين نوع تيتانيوم استفاده ميشودكه روي بدن هيچ بيماري تاثير منفي نگذارد) جنس فلزي كه در هنگام تصادفات شديد به جاي استخوان در بدن شخص استفاده ميكنند نيز از اين نوع تيتانيوم است كه اصلاحا مردم به آن پلاتنيوم ميگويند و همان طور كه مطلع هستيد بعد از گذشت چندين سال هم اين فلزدر بدن شخص هيچ مضراتي را ايجاد نميكند.

اگر از تيتانيوم هاي معمول كه در جواهر فروشي ساعت فروشي و... ارايه ميشود استفاده كرده باشيد به اين نكته واقف هستيد كه بعد از چند هفته رنگ تيتانيوم رفته شروع به سياه شدن ميكند، و در بعضي افراد سوزش، قرمزي خارش، دون دون شدن و.... در محل بستن محصول تيتانيومي مشاهده ميشود ولي همانطور كه در مطالب فوق ذكر كرده ايم اين محصولات بااين نوع گريد به هيج عنوان مضرراتي را براي هيچ موجود زنده اي در بر ندارد.

از سوی دیگر اين نوع گريد تيتانيوم دارای استحکام بالایی و وزن بسياركمي است که به همین علت در صنعت هواپیما وهلکوپتر سازی استفاده میشود.پس بدیهی است که تماس این دستبند با آب و عرق انسان باعث سیاهی و رفتن رنگ آن نمی شود و در اثر ضربه با اجسام دارای خش و خط خوردگی و آسیب نمیشود.

از لحاظ قيمت نيز اين نوع از تيتانيوم از طلا ارزانتر و از نقره گرانتر است.

قابل ذكر است كه اندازه زنجير اين آويز به گونه اي طراحي شده كه بين ناحيه مخصوص بين 2 چاكراه قلب و  چاكراه خورشيدي قرار ميگيرد كه علاوه بر تاثير روي انرژي اين دو چاكراه باعث ميشود كه تمامي مايعات و طعامي كه ميل ميكنيد ابتدا انرژي زا شده و سپس به سيستم گوارشي شما هدايت شود.

 sdgv

 

محصولات نانو تکنولوژی این شرکت هیچ گونه عوارضی را براي هيج موجود زنده اي ندارد و نيز بدون احتياج به دارو،سوزن ،جراحي و.. يك درمان كاملا طبيعي و بدون محدودیت سنی و شما میتوانید به خاطر ساختار ويژه نانو درعمــر اين محصول بطور مادام العمر و بينهايت از اين محصول استفاده كنيد.

 

اين محصول پنج مدل ارايه ميشود.

 css   vbfb  bgr       

 

 

در امپندت اسپرت به علت اینکه تیتانیوم کمتری در اندازه ی محصول بکار رفته است حدود 30$ (صد هزار تومان)از نمونه ی معمولی امپندنت ارزانتر میباشد

 

 اما از لحاظ تاثیرات و خاصیت درمانی کلیه امپندنتها کاملا یکسان می باشند

ویدیو کلیپهایی از آزمایشات در لحظه:

محصولات آمگا تست ها و آزمایشهای فیزیکی در لحظه ای دارد که ایمان و اطمینان از تاثیر محصول را بلا فاصله بعد از استفاده به شما می دهد ؛ بدیهی است در صورت استفاده طولانی مدت بمراتب اثرات بهبودی را در انواع بیماری ها و امراضتان , به وضوح احساس خواهید کرد.

 برای مشاهده ی هر ویدیو روی آن کلیک وتا بارگزاری کامل یک دقیقه صبر کنید.

  

لینک مشاهده ویدیو

دانلود این ویدیو

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک مشاهده ویدیو

دانلود این ویدیو

 دیگر تستهای محصولات دستبند مغناطیسی و نانو تکنولوژی  و شرکت خلیج پارس

http://www.aparat.com/Amega

http://www.facebook.com/video/?id=173796932674191 

 

تمامی کلیپها بالا همراه با فایلها و اطلاعات بیشتری در داخل دی وی دی که همراه خرید شما از محصولات در پکیج آموزشی به صورت رایگان در اختیار میگرد , موجود میباشد

 

 

 

 

 

 

 

قلم نانو (AMWand):

 cdsدر ضمن با این قلم میتوانید تمام مواد غذایی را امایزد کنید که باعث میشود آب داخل این مواد انرژی دار بشوند .

amwandamega

اگر شما در طولانی مدت این کار را انجام دهید عمل بازسازی سلول ها در بدن شما بهتر میشود و در نتیجه سلول های بدن شما جوان می مانند. یکی دیگر از کارهای دیگر این قلم این است که شما میتوانید آن را بر روی ماهیچه ها و عضلات خود بچرخانید .

وقتی این انرژی در آن ناحیه وارد بدن می شود باعث شارژ شدن گلبول های قرمز خون شده و در نتیجه گردش خون در آن نقطه بهتر میشود پس شما می توانید گرفتگی ها و صدمات ماهیچه ای در این نواحی را از بین ببرید یا از آن جلوگیری کنید .

 amegaglobal

 

چاکراهای انرژی

 در بدن انسان 7 چاکرای مهم وجود دارد که وظایف چاکرا رساندن انرژی به سلول های بدن است .

 

chakra

 

 

چاکراهای اصلی :

چاکراهای اصلی در طول ستون فقرات تا مغز قرار گرفته اند . این چاکراها به ترتیب شماره ( از یک تا هفت ) در انتهای ستون فقرات ، راستای ناف ، انتهای جناق سینه ، راستای قلب ، گودی گردن ، پیشانی و فرق سر قرار دارد . رنگ این چاکرا ها به ترتیب ( از یک تا هفت) قرمز، نارنجی ، زرد ، سبز، آبی ، نیلی و بنفش است .

 


amwand

 این محصولات میتوانند مقدار زیادی از انرژی نقطه صفر را وارد بدن و اجسام کنند . شما می توانید با این قلم روی تک تک چاکراهای بدن کار کنید و با استفاده از آن روی بهتر کار کردن اندام  بدن تأثیر بگذارید و انرژی مورد نیاز برای سالم کار کردن بدنتان را فراهم کنید .
http://www.shapf.com/image/original_product/9_1423842100_gifts-dastband.jpg

 

 تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی شرکت خلیج پارس (فارس) فروشنده دستبند مغناطیسی می باشد و بنا به ماده 12 قانون جرائم رایانه‌ ای در صورت مشاهده ی هر گونه دخل, تصرف و سرقت اطلاعات سایت با شخص خاطی برخورد قضایی صورت خواهد گرفت.
ایجاد شده توسط فروشگاه ساز اول ایران  HAM3D.net