محصولات نانو تكنولوژي
صفحه اول  |  دستبند مغناطیسی  |  نانو تکنولوژی  |  مجوز  |  محصولات اصل و تقلبی  |  تماس با ما  | 

تعداد دسته ها : ۱۱
تعداد محصولات :
۹۱


 
محصولات نانو تكنولوژي

نانو چيست؟

انقلاب جهاني سوم صنعتي تشكيل شده از سه بخش : نانو تكنولوژي ،بيو تكنولوژي و فناوري اطلاع رساني است.

ناتو تكنولوژي روش جديدي در هزاره سوم است كه بوسيله ي آن ميتوان اجسام مورد نياز را چند ميليارديم كوچك تر از اندازه طبيعي آن  جسم كرد، يعني يك نانومتر يك ميليارديم متر يا حدودا به طول 10 اتم هيدروژن است ؛ كه مفهوم آن اين است نانو تكنولوژي اشياء يك  تا 100 نانو متر را در بر ميگيرد.

اما يافتن خواص جديد در مقياس نانو گام نخست است ؛ گام بعدي استفاده از اين دانش براي بهتر و باكيفيت تر و دوام بيشتر در توليد مصارف نوري، مغناطيسي، حرارتي ،الكتريكي و.. ميباشد.

در دراز مدت نانو تكنولوژي به نوآوري هاي بزرگتري در حافظه كامپيوتر، مصارف پزشكي ، روشهاي توليد انرژي ،مواد غذايي و.. خواهد انجاميد.http://www.shapf.com/image/original_product/9_1421679590_amega.jpg

 

 

 

شرکت آمگا گلوبال AMEGA GLOBAL : با بیش از بیست و پنج سال سابقه فروش ؛ ثبت شده درشهر دلاور آمریکاست و دارای 17 دفتر نمايندگي در کشورهای مختلف دنیا از جمله: آمریکا، بریتانیا، استرلیا ،کانادا، آفریقا،هند ،هنگ گنگ ،مالزی و ... ؛ صادر کننده به صد و پنجاه کشور جهان در کشورهای فوق با شعار سلامتی ،ثروت، شادکامی آماده ارايه بهترین محصولات و خدمات به شمامشتریان عزیز میباشد.

 

آمایزد فیوژنAmizedFusion Technology

انرژی نقطه صفر چیست ؟ بدن انسان از ذرات ریزی به نام سلول تشکیل شده است و سلول ها از مولکول و ملکول ها از اتم ها تشکیل شده اند . سلول ها انرژی مورد نیاز خود را از مواد غذایی بدست می آورند . حال وضعیتی را در نظر بگیرید که سلول های بدن بتوانند بدون نیاز به مواد غذایی به فعالیت خود ادامه دهند اسامی دیگر آن گردنبند اسکالر یا گردنبند کوانتوم می باشد.

یک لیوان آب را تجسم نمایید که یک شعاع نور از داخل آن عبور می کند ، در هنگام وارد شدن ، نور درصدی از سرعت خود را از دست می دهد و وقتی از سمت دیگر لیوان خارج می شود دوباره به سرعت اولیه خود می رسد . نور در این جدا شدن از آب برای رسیدن به سرعت اولیه ، نیروی لازم را از محیط و فضای اطراف می گیرد . بنابراین نیرویی وجود دارد که این انرژی را به نور می دهد که اسم این نیرو انرژی نقطه صفر Zero Point Energy یا انرژی اسکالر می باشد .

 

 

۴ ss

 

 

هاله انرژی چیست ؟

نیرویی است که به موجودات و اشیاء مربوط می شود . هاله میدانی از انرژی است که اطراف بدن تمامی موجودات زنده ، جامدات ، نباتات و حیوانات را پوشانده است . یک آهن ربا را در نظر بگیرید ، در اطراف قطبین آن میدان های مغناطیسی وجود دارد . از مرکز آن خطوطی از نیرو بیرون می آید که بین دو قطب مغناطیسی کشیده شده است .در ارگانیسم بدن انسان نیز چنین نیروهایی وجود دارد .

با تکنولوژی امروزه بشر می تواند هاله را مشاهده کند . در حقیقت ارائه مدارک علمی جای شکی در این زمینه باقی نگذاشته است .

 

AMPendan گردنبند ام پندنت :

فن آوري آميزد Amized كه در محصول Ampendant ام پندنت  به كار رفته در انحصار كمپاني آمگا گلوبال قرار دارد و از گروهي از دانشمندان پزشكان و فيزيك و شيمي دانها در توليد اين محصول استفاده شده و مخترع آن آقاي دکتر لاینز  (dr.ian lyons ) داراي پروفسرای فیزیک کوانتوم ، جراح  و مهندس شیمی در کشور آلمان مي باشد

 dsgf

اين فن آوري در طول بازه زماني 15 سال تحقيق و به كارگيري فيزيك و ميكانيك كوانتوم ايجاد و توسعه يافته است.

در محصول ام پندنت از مواد معدني استفاده شده كه قوي ترين تبديل كنندهاي انرژي هستند كه اثرات شگفت انگيز را روي بدن انسان ميگذارد منجمله :پاكسازي، تقويت،ذخيره سازي،تمركز،انتقال ،تبديل،جذب،حمايت و نگهداري انرژي فوق العاده ميباشد.

از آنجايي كه بدن ما حدود 70 تا 90 درصد از آب تشكيل شده ؛ ام پندنت هيدرات بدن را حدود 5/23 درصد و همچنين اكسيژن خون را حدود 6/9 درصد افزايش ميدهد و ميتواند كيفيت تغذيه اي غذا را بهبود ببخشد و زمان حيات سلول ها و اندام ودر نهايت بدن را افزايش دهد. 

این محصول از 12 نوع کریستال معدنی که در سطح مولکولی به هم متصل شده است اختراع شده و یک فرکانس با ارتعاش 127مگا سیکل (سيكل واحد اندازه گيري فركانس ميباشد) یا ریتم بتا ساطع می کند که این انرژی را؛ انرژی اسکالر نيز مينامند. كه باعث تميز و تصفيه و در نهايت انرژي زايي سلولها ميشود.

انرژی اسکالر به طور طبیعی از زمین  ساطع می شود اما جمعیت و تکنولوژی های دیگری ساخته  شده توسط بشرموانعی برای آن است. بدن ما یک  باتری کوچک است که  70 تا 90 میلی ولت را هنگام  سلامتی پمپاژ می کند. سلولهای ضعیف ویا سرطانی 15 تا20 میلی ولت دارند، بنابراين ممکن است  انرژی اسکالر ازفعال شدن سلولهای  سرطانی جلوگیری  نماید .

 dfg

 

تاثيرات محصول به صورت جزء در بدن :

 

1-آب كه حلال اوليه براي ويتامين ها و مواد معدني است رادر تمام  قسمتهاي بدن جابجا ميكند

2-سطح اكسيژن خون را افزايش ميدهد

3-تقويت و شارژ دستگاه تناسلي و غريزه جنسي و بيماري هاي مربوط به آن

4- كمك به دفع مواد زايد معدني در سلولها ، كبدو كليه همچنين سوخت وساز بهتر در سيستم گوارشي

 5- در درمان بيماري هاي عصبي مانند بد يا كم خوابي ، استرس ، نگراني ، افسردگي ،تشنج و.. بسيار موثر است

6-براي بيماريهاي غير ويروسي مانند: ميگرن، ديابت ، ام اس ، آسم ،بيماري هاي مربوط به مخچه و تعادل و... 100% ميفيد و تاثير گذار

7- جلوگيري از روند پيري و ترميم چين و چروك بر روي پوست

8-استحكام و قابليت مفاصل رابالا ميبرد

9-براي عملكرد صحيح دستگاه تنفسي بسيار مفيد است.

10- با تاثير مستقيم بر روي سلولهاي سفيد بدن كه وظيفه ي محافظت از بدن رادارند باعث بالابردن كارايي سيستم دفاعي بدن ميشود.

11- به بهبود خارق العاده التهابات کمک می­کند و دردها را تسکين می­دهد

و يكي از مهمترين خصوصيات

از بدن شما را در برابر تمامی فرکانسهای الکترومغناطیسی مضر و مزاحم (ماکروویو،پارازيت هاي ماهواره، موبایل، اشعه X، اشعه گاما و ...) محافظت ميكند.

 

جنس این محصولات ازتيتانيوم ازنوع گريد 2 است. این نوع گريد به علت فشرده شدن مولکول ها ، اکسیژن کمتری در بین مولکول های قرار گرفته از این رو هيج فعل و انفعالات شميايي در آن صورت نميگيرد و میزان آلرژی و حساسیت این دستبند به 0% رسيده است. از این نوع گريد برای تهیه پنس ها و تیغ های جراحی در اتاق عمل و دندان پزشكي ها استفاده میکنند.(چون بيماران از تمامي اقشار جامعه هستند از اين نوع تيتانيوم استفاده ميشودكه روي بدن هيچ بيماري تاثير منفي نگذارد) جنس فلزي كه در هنگام تصادفات شديد به جاي استخوان در بدن شخص استفاده ميكنند نيز از اين نوع تيتانيوم است كه اصلاحا مردم به آن پلاتنيوم ميگويند و همان طور كه مطلع هستيد بعد از گذشت چندين سال هم اين فلزدر بدن شخص هيچ مضراتي را ايجاد نميكند.

اگر از تيتانيوم هاي معمول كه در جواهر فروشي ساعت فروشي و... ارايه ميشود استفاده كرده باشيد به اين نكته واقف هستيد كه بعد از چند هفته رنگ تيتانيوم رفته شروع به سياه شدن ميكند، و در بعضي افراد سوزش، قرمزي خارش، دون دون شدن و.... در محل بستن محصول تيتانيومي مشاهده ميشود ولي همانطور كه در مطالب فوق ذكر كرده ايم اين محصولات بااين نوع گريد به هيج عنوان مضرراتي را براي هيچ موجود زنده اي در بر ندارد.

از سوی دیگر اين نوع گريد تيتانيوم دارای استحکام بالایی و وزن بسياركمي است که به همین علت در صنعت هواپیما وهلکوپتر سازی استفاده میشود.پس بدیهی است که تماس این دستبند با آب و عرق انسان باعث سیاهی و رفتن رنگ آن نمی شود و در اثر ضربه با اجسام دارای خش و خط خوردگی و آسیب نمیشود.

از لحاظ قيمت نيز اين نوع از تيتانيوم از طلا ارزانتر و از نقره گرانتر است.

قابل ذكر است كه اندازه زنجير اين آويز به گونه اي طراحي شده كه بين ناحيه مخصوص بين 2 چاكراه قلب و  چاكراه خورشيدي قرار ميگيرد كه علاوه بر تاثير روي انرژي اين دو چاكراه باعث ميشود كه تمامي مايعات و طعامي كه ميل ميكنيد ابتدا انرژي زا شده و سپس به سيستم گوارشي شما هدايت شود.

 sdgv

 

محصولات نانو تکنولوژی این شرکت هیچ گونه عوارضی را براي هيج موجود زنده اي ندارد و نيز بدون احتياج به دارو،سوزن ،جراحي و.. يك درمان كاملا طبيعي و بدون محدودیت سنی و شما میتوانید به خاطر ساختار ويژه نانو درعمــر اين محصول بطور مادام العمر و بينهايت از اين محصول استفاده كنيد.

 

اين محصول پنج مدل ارايه ميشود.

 css   vbfb  bgr       

 

 

در امپندت اسپرت به علت اینکه تیتانیوم کمتری در اندازه ی محصول بکار رفته است حدود 30$ (صد هزار تومان)از نمونه ی معمولی امپندنت ارزانتر میباشد

 

 اما از لحاظ تاثیرات و خاصیت درمانی کلیه امپندنتها کاملا یکسان می باشند

ویدیو کلیپهایی از آزمایشات در لحظه:

محصولات آمگا تست ها و آزمایشهای فیزیکی در لحظه ای دارد که ایمان و اطمینان از تاثیر محصول را بلا فاصله بعد از استفاده به شما می دهد ؛ بدیهی است در صورت استفاده طولانی مدت بمراتب اثرات بهبودی را در انواع بیماری ها و امراضتان , به وضوح احساس خواهید کرد.

 برای مشاهده ی هر ویدیو روی آن کلیک وتا بارگزاری کامل یک دقیقه صبر کنید.

  

لینک مشاهده ویدیو

دانلود این ویدیو

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک مشاهده ویدیو

دانلود این ویدیو

 دیگر تستهای محصولات دستبند مغناطیسی و نانو تکنولوژی  و شرکت خلیج پارس

http://www.aparat.com/Amega

http://www.facebook.com/video/?id=173796932674191 

 

تمامی کلیپها بالا همراه با فایلها و اطلاعات بیشتری در داخل دی وی دی که همراه خرید شما از محصولات در پکیج آموزشی به صورت رایگان در اختیار میگرد , موجود میباشد

 

 

 

 

 

 

 

قلم نانو (AMWand):

 cds

 این محصولات میتوانند مقدار زیادی از انرژی نقطه صفر را وارد بدن و اجسام کنند . شما می توانید با این قلم روی تک تک چاکراهای بدن کار کنید و با استفاده از آن روی بهتر کار کردن اندام  بدن تأثیر بگذارید و انرژی مورد نیاز برای سالم کار کردن بدنتان را فراهم کنید . در ضمن با این قلم میتوانید تمام مواد غذایی را امایزد کنید که باعث میشود آب داخل این مواد انرژی دار بشوند . اگر شما در طولانی مدت این کار را انجام دهید عمل بازسازی سلول ها در بدن شما بهتر میشود و در نتیجه سلول های بدن شما جوان می مانند. یکی دیگر از کارهای دیگر این قلم این است که شما میتوانید آن را بر روی ماهیچه ها و عضلات خود بچرخانید . وقتی این انرژی در آن ناحیه وارد بدن می شود باعث شارژ شدن گلبول های قرمز خون شده و در نتیجه گردش خون در آن نقطه بهتر میشود پس شما می توانید گرفتگی ها و صدمات ماهیچه ای در این نواحی را از بین ببرید یا از آن جلوگیری کنید .

 

AMWAND وسيله پيشرويی است که با استفاده  از طنينی که بطور طبيعی  در مواد معدنی اتفاق می افتد ، پتانسيل هيدراته در  مواد  مايع  را  به حداکثر می رساند . . فاکتورهای زيادی برای هيدراته کامل لازم می باشند:   مقاومت ويژه ، رسانايی ، فشار سطحی ، جاذبه خاص ، PH و پتانسيل الکتريکی . AMWAND  با استفاده از  ترکيب  خاصی  از مواد معدنی ذراتی وتکنولوژیAMized TM  ، طنين AMized TM  تک سويه ای را بوجود می آورد. مواد معدنی در مخزن يک خودکار استيل ضد زنگ قرار گرفته اند که اين يک وسيله کاربردی است کــه برای تمام مواد مايع ، بدن انسان و هر  موجود زنده ای می تواند استفاده شده تا انرژی  دهد  و سلامت کلی را بهبود بخشد .

 

چاکراهای انرژی

 در بدن انسان 7 چاکرای مهم وجود دارد که وظایف چاکرا رساندن انرژی به سلول های بدن است .

 

dfg

 

 

چاکراهای اصلی :

چاکراهای اصلی در طول ستون فقرات تا مغز قرار گرفته اند . این چاکراها به ترتیب شماره ( از یک تا هفت ) در انتهای ستون فقرات ، راستای ناف ، انتهای جناق سینه ، راستای قلب ، گودی گردن ، پیشانی و فرق سر قرار دارد . رنگ این چاکرا ها به ترتیب ( از یک تا هفت) قرمز، نارنجی ، زرد ، سبز، آبی ، نیلی و بنفش است .

 

 

 

چاکرای اول ، چاکرای ریشه – مولادهارا(حمایت)

 

رنگ مربوط به چاکرا : قرمز آتشین

غدد وابسته : روی غدد کلیوی اثر گذاشته و با ترشح آدرنالین حرارت بدن را تنظیم می کند و اثر بارزی روی تعادل درجه حرارت بدن دارد .

اندام های وابسته : تمام قسمت های سخت بدن ( ستون فقرات و استخون ها ، دندانها ، ناخن ها ،....) مقعد ، روده راست ، روده بزرگ ، خون و ساختمان سلول ها ، غدد پروستات در مردان .

چاکرای اول در جایی بین مقعد و اندام تناسلی قرار دارد و به طرف زمین باز می شود .

چاکرای ریشه ( پایه-دنبالچه ) به ما احساس آرامش و امنیت می دهد .

 

 

 

چاکرای دوم : چاکرای خاجی – سوادیستانا( جایگاه نیروی حیات)

 

رنگ مربوط به چاکرا : نارنجی

اندام های وابسته : لگن خاصره ، اندام های جنسی ، کلیه ها ، مثانه ،تمام مایعات بدن مثل خون ، لنف ، ترشحات معده . چاکرای دوم بالای اندام تناسلی ( 5 سانتی متر زیر ناف) قرار دارد و به استخوان خاجی وصل است . این چاکرا مرکز انرژی جنسی و احساسات است .

 

 

 

چاکرای سوم : چاکرای خورشیدی – مانی پورا ( گوهر ناف )

 

رنگ مربوط به چاکرا : زرد طلایی

جایگاه چاکرا : چهار انگشت بالاتر از ناف

اندام های وابسته : شکم ، دستگاه گوارش ، کبد ، معده ، طحال ، کیسه صفرا ، دستگاه عصبی خودکار

غدد وابسته : پانکراس( کبد )

این مرکز به ما شادی ، عزت نفس و گرما می دهد .

 

 

 

چاکرای چهارم : چاکرای قلب – آناهاتا

 

رنگ مربوط به چاکرا : سبز و صورتی

اندام های وابسته : قلب ، قفسه سینه ، پایین ترین قسمت ریه ، دستگاه گردش خون و پوست . چاکرای چهارم در وسط قفسه سینه همسطح با قلب قرار دارد .

 

 

چاکرای پنجم : چاکرای گردن ، گلو – ( ویرشودها )

 

رنگ مربوط به چاکرا : آبی آسمانی

غدد وابسته : تیروئید

اندام های وابسته : گردن ، گلو ، آرواره ها ، گوش ها ، نای ، مری ، بازوها ، لب بالایی و ریه ها .

چاکرای پنجم در حفره بین گردن و حنجره واقع شده است .

 

 

چاکرای ششم : چاکرای پیشانی

 

رنگ مربوط به چاکرا : نیلی

اندام های وابسته : چشم ، بینی ، گوش ها ، سینوسها ، مخچه و سیستم عصبی مرکزی

این چاکرا در مرکز پیشانی واقع شده است و به عنوان چشم سوم از آن یاد میشود .

 

 

چاکرای هفتم : چاکرای تاج – ساهاسارا ( هزار )

 

رنگ مربوط به چاکرا : بنفش ، سفید ، طلایی

اندام های وابسته : مخ

چاکرای هفتم درست در بالای سر قرار گرفته . چاکرای تاج قویترین ارتعاشات انرژی بدن را زیر نظر دارد .

 

 

مواد معدنی استفاده شده در AMWAND قـــــوی ترين تبديل کننده های انرژی هستند .  اين برای تقويت ، ذخيره سازی ، تمرکز ، انتقال و تبديل انرژی فوق العاده است .AMWAND برای پاکسازی ، التيام بخشی و همين طـــور برای جذب ، حمايت و نگهداری انرژی استفاده می شود . از آنجائيکه بدن مـــا حدود 70 تا 90 درصد از آب تشکيل شده   AMWAND هيدرات بدن را حدود 5/23  درصد و اکسيـژن خون ر حدود6 /9 %  افزايش می دهد و می تواند  کيفيت تغذيه ای غذا را بهبود بخشد و زمان حيات را افزايش دهد .

 

طرز کارايی :

وقتی AMWAND در هر مايعی به حـــــرکت درمی آيد ، طنين AMized TM مواد مايع را شارژ می کند ، ساختار مولکولی را تغيير می دهد و آن را به حالت اصلی اش برمی گرداند و هر ماده خارجی که برای هيدراته کردن بدن ما لازم نيست را خنثی می کند و با ساختار مولکولی ما وفق می دهد .

هر چقدر شما بيشتر هيدراته شويد بدن شما هورمونها و مواد معدنی بيشتری را حمل می کند و مواد سمی را خارج می کند . AMWAND به خوبی روی مصونيت ها و سيستم های عصبی کار می کند . وقتی AMWAND روی بدن هر موجود زنده ای استفاده  شود طنين AMized TM انرژی ز ندگی را روی سلولها و بافت ها فعال می کند و کانال های انرژی را که باعث التيام فيزيکی می شود بــاز می کند و سلامتی را افزايش  می دهد .

 


گردنبند ام پندت تمام این کارها را میتواند انجام دهد با این تفاوت که احتیاجی به چرخاندن ندارد یعنی اکتیو است و نکته مهم در مورد این گردنبند این است که چون همیشه همراه شماست می توانند میدان بایو انرژی بدن شما را تقویت کند و از ورود امواج الکترو مغناطیسی مضر به بدن جلوگیری نماید .


 

لطفا در هنگام خرید به شماره شناسه ی کد(مطابق با فاکتور) و آرم حک شده ی  AMEGA با فونت خ

 تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی شرکت خلیج پارس (فارس) فروشنده دستبند مغناطیسی می باشد و بنا به ماده 12 قانون جرائم رایانه‌ ای در صورت مشاهده ی هر گونه دخل, تصرف و سرقت اطلاعات سایت با شخص خاطی برخورد قضایی صورت خواهد گرفت.
ایجاد شده توسط فروشگاه ساز اول ایران  HAM3D.net